Magyar Vitorlázórepülő Rally Kupa 2020

Támogatóink

Magyar Vitorlázórepülő Szövetség

AKTUÁL BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.

SZEMP Air Légiszolgáltató Kft.

KÖLES Parképítés

HA-VI-ÉP Kft.

Márkusz Építő

Live Glidernet.org
Live Glidernet.org
Meteograms
Meteograms
A magyarországi talaj fizikai félesége
A talaj fizikai félesége
Időkép.hu
Felhőkép
Open Glider Network Range
Open Glider Network Range

Résztvevők

Őcsény

NévKlubGép típusa
Balogh ZsoltAlbatrosz V.E. NyíregyházaAstir CS
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Gangl GáborMÁV RKDiscus B WL
Hackl AlbertOpitz Nándor Repülő KlubASW15
Hársfalvi PéterAlbatrosz V.E. NyíregyházaJS1 21m
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Ősi ZsoltAeroklub FarkashegyASW22BLE
Salamon ÁrpádOpitz Nándor RepülőklubKa-6E
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B

 

Pipishegy

NévKlubGép típusa
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Gál TamásMátra Aero ClubSZD-22 C Mucha Standard
Kerekréti LászlóAlbatrosz V.E. NyíregyházaASTIR CS
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Póka GáborAlbatrosz V.E. NyíregyházaCOBRA-15
Salamon ÁrpádOpitz Nándor RepülőklubKa-6E
Szabó PéterOpitz Nándor RepülőklubASW15
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B

 

Békéscsaba

NévKlubGép típusa
Balogh ZsoltAlbatrosz V.E. NyíregyházaASW20
Bánki PéterMÁV RKDiscus-2a
Bóna ZoltánAeroklub FarkashegyFóka c
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Gangl GáborMÁV RKASW20
Hernáth ZoltánMÁV RKDiscus
Kerekréti LászlóAlbatrosz V.E. NyíregyházaASTIR CS
Laktis BalázsMÁV RKStd Cirrus
Maros GergelyAeroklub FarkashegyStd. Jantar 2
Mayer TamásMalév RepülőklubASW-20
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Pethő EnikőMÁV RKAstir CS
Póka GáborAlbatrosz V.E. NyíregyházaCOBRA-15
Salamon ÁrpádOpitz Nándor RepülőklubKa-6E
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B
Virág IstvánMÁV RKASW20WL
Zih DávidAeroclub FarkashegyASW-15B

 

Hajdúszoboszló

NévKlubGép típusa
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Gál TamásMátra Aero ClubSZD-22 C Mucha Standard
Istvan JuhosAeroclub DebrecenStd Cirrus
Kerekréti LászlóAlbatrosz V.E. NyíregyházaASTIR CS
Makai SándorAeroclub DebrecenLS-3 WL
Nagy BélaAlbatrosz V. E. NyíregyházaIS29D2
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Póka GáborAlbatrosz V.E. NyíregyházaCOBRA-15
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B
Víg IstvánAero Club HajdúszoboszlóJantar Std.2

 

Dunaújváros

NévKlubGép típusa
Bóna ZoltánAeroklub FarkashegySZD24C Foka c
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Gál TamásMátra Aero ClubSZD-22 C Mucha Standard
Kassai PéterMalév RepülőklubDiscus B
Mayer TamásMalév RepülőklubAsw20
Mészáros MátéDunaferr RKGrobe G 104 Speed Astir
Mészáros ZoltánAero Club EsztergomASW 20 W
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Szilágyi MártaAeroclub EsztergomASW19
Tóth CsabaDunaferr RKVentus b
Varga TiborDunaferr RKPIK 20 B
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B
Veigli SzabolcsMalév RepülőklubDiscus 2a

 

Nagykanizsa

NévKlubGép típusa
Balogh ZsoltAlbatrosz VE NyíregyházaASW20
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Érseki ÁronOpitz Nándor Repülőklubasw-15A
Gangl GáborMÁV RKASW20
Kalota DomonkosOpitz Nándor RepülőklubStd Libelle
Kondricz AttilaBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubASW19b
Salamon ÁrpádOpitz Nándor RepülőklubKa-6E
Szabó BenceMÁV RKStd. Cirrus
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B
Zih DávidAeroklub FarkashegyASW-25B

 

Nyíregyháza

NévKlubGép típusa
Balogh ZsoltAlbatrosz VE NyíregyházaASW20
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Póka GáborAlbatrosz V.E. NyíregyházaCOBRA-15
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B

 

Szatymaz

NévKlubGép típusa
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Salamon ÁrpádOpitz Nándor RepülőklubKa-6E
Sitku ZoltánAlföldi Repülőklub SzatymazK8
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóStandard Jantar 1
Varga ViktorAeroklub FarkashegyVentus B