Magyar Vitorlázórepülő Rally Kupa 2019

Támogatóink

Magyar Vitorlázórepülő Szövetség

AKTUÁL BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.

SZEMP Air Légiszolgáltató Kft.

KÖLES Parképítés

HA-VI-ÉP Kft.

Márkusz Építő

Live Glidernet.org
Live Glidernet.org
Meteograms
Meteograms
A magyarországi talaj fizikai félesége
A talaj fizikai félesége
Időkép.hu
Felhőkép
Open Glider Network Range
Open Glider Network Range

Résztvevők

Börgönd

NévKlubGép típusa
Balogh ZsoltAlbatrosz Virorlázórepülő EgyesületSZD 30 PIRAT
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Czigler ElekAlbatosz Vitorlázórepülő Egyesület NyíregyházaSilent 2 Targa
Dobos TiborAlbatrosz Repülő EgyesületNimbus 2
Magyar IstvánONRKASG 29 E
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Salamon ÁrpádOpitzKa-6E

 

Farkashegy

NévKlubGép típusa
Bánó BalázsMÁV Sportrepülő EgyesületDiscus
Bauer JanosVario SEMini Nimbus C
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Bujdosó CsabaAeroklub FarkashegyTwin Astir
Dobos TiborAlbatrosz Repülő EgyesületNimbus 2
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyTBD
Gangl GáborMÁVASW20
Gyalai-Korpos BalázsAeroklub FarkashegySZD-36 Cobra 15
Hársfalvi PéterAlbatrosz V.E. NyíregyházaJS-1
Hernáth ZoltánMÁV repülőklubAstir CS
Kassai PèterMALEVDiscus b
Kiss DánielAeroklub FarkashegyJanus C ff
Laktis BalázsMÁVPW-6U
Magyar IstvánONRKASG 29 E
Mayer TamásMalév RKASW-20
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Salamon ÁrpádOpitzKa-6E
Schieber AndrásAeroklub FarkashegyJantar STD 2
Szot GáborAeroklub FarkashegyAstir CS77
Szőke GáborACFHAstir CS
Urbán IstvánAeroclub FarkashegyTBD
Vámosi TamásOpitz Nándor RepülőklubDiscus 2ax
Varga ViktorACFHAstir CS

 

Szombathely

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Devecsery PéterSzombathelyi RepülőklubLS1
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Galuzinyec Vlagyiszlav Szombathelyi Repülőklub Jantar std3
Hackl AlbertOpitz Nándor RepülőklubASW15
Hársfalvi PéterAlbatrosz V.E. NyíregyházaJS-1 18m
Horváth TamásSzombathelyi RepülőklubSZD-30 Pirat
Salamon ÁrpádOpitzKa-6E
Tóth BarnabásSzrkMg-23 Sl
Tóth TamásszrkPegase 101
Wéber ZsomborAlföldi RepülőklubJantar Std. 2

 

Őcsény

NévKlubGép típusa
Bauer JanosVario SEMini Nimbus C
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Hackl AlbertOpitz Nándor RepülőklubASW15
Kondricz AttilaBMRKASW19b
Magyar IstvánONRKASG 29 E
Maros GergelyAeroklub FarkashegyAstir CS
Szot GáborAeroklub FarkashegyAstir CS77
Urbán IstvánACFHASW-20
Varga ViktorACFHVentus B

 

Békéscsaba

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Czigler ElekAlbatosz Vitorlázórepülő Egyesület NyíregyházaSilent 2 Targa
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Fekete GáborMALÉV RepülőklubDiscus b
Hernáth ZoltánMÁV repülőklubAstir CLUB
Maros GergelyAeroklub FarkashegyAstir CS
Salamon ÁrpádOpitzKa-6E
Szabó BenceMÁVStd. Cirrus
Szauer ZsoltAero Klub DebrecenJanus
Szot GáborAeroklub FarkashegySZD-36A Cobra 15
Szőke GáborACFHAstir CS
Varga ViktorACFHJantar 2 Standard

 

Nagykanizsa

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Kondricz AttilaBMRKASW19b
Maros GergelyAeroklub FarkashegyAstir CS
Salamon ÁrpádOpitzKa-6E
Szabó BenceMÁVStd. Cirrus

 

Nyíregyháza

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Hársfalvi PéterAlbatrosz V.E. NyíregyházaJS-1 18m
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Póka GáborALBATROSZ VITORLÁZÓREPÜLŐ EGYESÜLETCOBRA-15
Salamon Árpád OpitzKa-6e
Szamosujvári LillaAeroclub HajdúszoboszlóJantar Std. 2
Varga ViktorACFHVentus B

 

Pécs

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyASW-19B
Érseki ÁronOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Érseki GáborOpitz Nándor RepülőklubASW-15
Kondricz AttilaBMRKASW19b
Lustyik GyörgyBMRKJantar 2b
Markovics ÁkosBaranya Megyei Rep. és Eje. KlubCirrus VTC
Murányi PéterBaranyaD-300
Nagy TiborMalév RepülőklubJantar Std. 3
Szot GáborAeroklub FarkashegyAstir CS77
Varga ViktorACFHVentus B