Magyar Vitorlázórepülő Rally Kupa 2018

Támogatóink

Magyar Vitorlázórepülő Szövetség

AKTUÁL BAU Építőipari és Kereskedelmi Kft.

SZEMP Air Légiszolgáltató Kft.

KÖLES Parképítés

HA-VI-ÉP Kft.

Márkusz Építő

Live Glidernet.org
Live Glidernet.org
Meteograms
Meteograms
A magyarországi talaj fizikai félesége
A talaj fizikai félesége
Időkép.hu
Felhőkép
Open Glider Network Range
Open Glider Network Range

Résztvevők

Szatymaz

NévKlubGép típusa
Bánki Péter MÁV ASW20 WL
Bartolf RichárdAlföldi RepülőklubJS1C 21
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyLS1-C
Fekete GáborMALÉV RepülőklubSchempp-Hirth Discus B
Gangl Gábor MÁV Discus 1
Hamar ZoltánVARIO SEVentus 2a
Kóré ZoltánAlföldi RepülőklubJS-MD3
Laurinyecz SándorKvasz András Békés Megyei Repülő és Ejtőernyős EgyesületDiscus 2a
Magyar IstvánONRKASG 29 Es
Muráti JuditMalév Rk.Std Astir II
Nagy ZsoltBaranya MRKDicus b
Póka GáborALBATROSZ VITORLÁZÓREPÜLŐ EGYESÜLETSZD-36A
Sitku ZoltánAlföldi Repülőklub SzatymazLS6
Szabadfi AttilaMalév Rk.Arcus-T
Szabó PéterAlföldi RepülőklubJS-MD3
Vámosi TamásOpitz Nándor RepülőklubDiscus 2a
Wéber Olivér Alföldi RepülőklubJantar Std 2

 

Nyíregyháza

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Czigler ElekAlbatosz Vitorlázórepülő Egyesület NyíregyházaSilent 2 Targa
Endrődi BalázsAeroklub FarkashegyLS1-C
Hamar ZoltánVARIO SEVentus 2a
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Kovács MihályAlbatrosz VEPIK 20 D
Laurinyecz SándorKvasz András Békés Megyei Repülő és Ejtőernyős EgyesületDiscus 2a
Magyar IstvánONRKASG 29 Es
Pettendi ZoltánNyíregyházi Albatrosz Vitorlázó EgyesületAsitr CS
Póka GáborALBATROSZ VITORLÁZÓREPÜLŐ EGYESÜLETSZD-36A
Réti IstvánAlföldi RepülőklubVentus2A
Rozsnyói ZsoltOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Surányi ZoltánPelikán Repülő EgyesületASW 20 F
Szabó PéterAlföldi RepülőklubJS-MD3
Szamosujvári LillaMÁV RepülőklubAstir CS77
Tóth BarnabásSzrkPegase 101
Vámosi TamásOpitz Nándor RepülőklubDiscus 2a
VorosmarthyGliding Club of VictoriaLS-6

 

Nagykanizsa

NévKlubGép típusa
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Crtomir RojnikAlföldi Repülőklub ASG-29E - 18m
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Kondricz AttilaBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubASW 19b
Laurinyecz SándorKvasz András Békés Megyei Repülő és Ejtőernyős EgyesületDiscus 2a
Nagy-Kovács GézaBMREKDG-300
Rozsnyói ZsoltOpitz NándorMini Nimbus
Surányi ZoltánPelikán Repülő EgyesületASW 20 F
Szabó PéterAlföldi RepülőklubJS-MD3
Tóth BarnabásSzrkPegase 101
Wéber OlivérAlföldi RepülőklubJantar Standard 2

 

Dunaújváros

NévKlubGép típusa
Balogh AndrásBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubDG-300
Diófási-Kovács OrsolyaŐcsényi RK
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Kiss ZoltánBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubASW19B
Magyar IstvánONRKASG 29 Es
Orsy LászlóDAC-1930ASW-15
Taglieber MiklósARKVentus 2 cxt

 

Őcsény

NévKlubGép típusa
Balogh AndrásBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubDG-300
Basa RichárdAlföldi RepülőklubJS3
Bors GáborOpitz Nándor RepülőklubMini Nimbus
Diófási-Kovács OrsolyaŐcsényi RK
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Kondricz AttilaBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubASW 19b
Magyar IstvánONRKASG 29 Es
Orsy LászlóDAC-1930ASW-15
Szabadfi AttilaMalév Rk.Arcus-T
Taglieber MiklósARKVentus 2 cxt
Wéber OlivérAlföldi RepülőklubJantar Standard 2

 

Szeged

NévKlubGép típusa
Basa RichárdAlföldi RepülőklubJS3
Diófási-Kovács OrsolyaŐcsényi RK
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Laurinyecz SándorKvasz András Békés Megyei Repülő és Ejtőernyős EgyesületDiscus 2a
Orsy LászlóDAC-1930ASW-15
Sitku ZoltánAlföldi Repülőklub SzatymazLS6
Szabadfi AttilaMalév Rk.Arcus-T

 

Hajdúszoboszló

NévKlubGép típusa
Hársfalvi PéterAlbatrosz Vitorlázórepülő klub NyíregyházaJS1
Kiss ZoltánBaranya Megyei Repülő és Ejtőernyős KlubASW19B
Orsy LászlóDAC-1930ASW-15